Porażka w Lidze Lesznowolskiej!

W sobotę rozgrywaliśmy kolejny mecz w Lidze Lesznowolskiej, tym razem zmierzyliśmy się z drużyną Orlęta Mroków.

Mecz w naszym wykonaniu , nie wyglądał najgorzej mimo porażki 10-2. O przegranej zdecydowała duża ilość błędów indywidualnych.

Pierwszą kwartę przegraliśmy 2-1, choć mogliśmy ją wygrać, trzy niewykorzystane sytuacje. Druga kwarta była najsłabsza w naszym wykonaniu, popełniliśmy w niej dużo prostych błędów indywidualnych i przegraliśmy ją 5-0. W trzecie kwarcie nastąpiła poprawa w naszej grze, mniej błędów, więcej dokładnych podań i remis 0-0. W czwartej kwarcie przegraliśmy 3-1, znowu błędy indywidualne i niewykorzystane sytuacje.

W przebiegu całego meczu nasza gra była niezła, chłopcy się starali , wymieniali podania , w niektórych fragmentach gry brakowało nam koncentracji co przyczyniło się do dużej ilość błędów indywidualnych co spowodowało wysoką porażkę.

FC Lesznowola 2-10 Orlęta Mroków